Teknik Personel

Hasan DEMİRTAŞ


BİYOGRAFİ

Çocukluk yıllarından beri yapı inşa işlerine olan ilgimden dolayı bu alanda uzmanlaşmaya ve hayatımı bu şekilde kazanmaya karar verdim. Bina yapımlarında, onların altyapı çalışmalarında, elektrik ve tesisat işlerinde uzun yıllar çalışarak tecrübe kazandım. Ahşabı kullanarak yeni ve görsel olarak estetik ürünler ortaya koymak konusunda zaman içerisinde kendimi geliştirdim.

Uzun yıllar kendi işimi yaptıktan sonra Sarıyer Anafartalar İlkokulu’nda Teknik Personel olarak göreve başlayarak beş yıl boyunca okulun tüm teknik sorunlarına çözüm üretmeye çalışıp okulla ilgili iyileştirme ve güzelleştirme çalışmalarında aktif rol aldım. Yeni fikir ve projelerde liderliği üstlenip kurduğum ekiple çocuklara faydalı olacağını düşündüğüm yeni materyaller geliştirdim.

Şimdi ise Kidsdorf ’da okulumuz ve çocuklarımız için teknik sorunları çözmeye odaklı, onların hayatlarını kolaylaştıracak, içinde bulundukları fiziksel çevrede daha fazla konforu sağlayacak çözüm yolları geliştirmek için mutlulukla çalışmaktayım…